TIKLA ARA
×
Anasayfa Hakkımızda Blog İletişim

Fırın Ocak Davlumbaz Servisi

0312 327 56 16
Fırın Ocak Davlumbaz Servisi

Fırın Ocak Davlumbaz Servisi


Fırın Ocak Davlumbaz Servisinde Garanti Süresi Kaç Yıl?

Fırın ocak ve davlumbaz arızalarında onarım hizmeti veren servisimiz her türlü fırın, ocak ve davlumbaz arızasında kaliteli onarım yapmaktadır. Servisimiz tarafından yapılan arıza onarım işlemleri firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınarak aynı arızalarla tekrar karşılaşmanız engellenmektedir. Fırın, Ocak ve Davlumbaz servisi hizmetimizde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla orijinal yedek parçalar kullanılarak onarım hizmeti verilmektedir. Garantili fırın, ocak, davlumbaz servisi hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Fırın Ocak Davlumbaz Servisi Adresinizde Onarım İmkanı

Fırın, Ocak ve Davlumbaz onarımlarında arıza onarım maliyetlerini azaltmak ve arızalara hızlı çözüm bulmak için arıza onarım işlemleri adresinizde yapılmaktadır. Fırın, ocak ve Davlumbaz arıza onarımında servise gitmeye gerek kalmadan uygun teçhizat ve yedek parça ile adresinizde onarım imkanı verilmektedir. Adresinizde arıza onarım imkanı hem arıza onarım maliyetlerini azaltmakta hem de arıza onarımının hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Fırın arızalarında en çok karşılaşılan rezistans arızalarında üreticinin izin verdiği ya da orijinal fırın yedek parça ile adresinize gelen ekibimiz fırın tamirini yaparak adresinizden ayrılmaktadır.

Fırın Ocak Davlumbaz Onarım Fiyatları

Fırın, ocak ve davlumbaz arıza onarımı yaptırabileceğiniz en uygun fiyatlı servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. En uygun fırın onarım fiyatları ile yaptığımız fırın tamirini yaptırmak için firmamızla iletişime geçerek fırınlarınızın tekrar eski performansında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ocak arızalarında kaçak gibi durumların tespitinde uzman personelimiz arızayı kısa sürede tespit ederek gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ocak arızalarının yanı sıra ocak tüp gaz ve doğalgaz dönüşümleri de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Davlumbaz onarım fiyatları konusunda en iyi seçenek olan servisimizde onarımlar kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Tamir Edilmiş Fırın Ocak Davlumbaz Teslimatı Nasıl Yapılır?

Tamir edilen fırın, ocak ve davlumbaz teslimatı servisimize getirilerek onarılan fırın, ocak ve davlumbazlar için verilmektedir. Tamir işlemi yapılan fırın, ocak ve davlumbaz testleri yapıldıktan ve eşyaların çalıştığından emin olunduktan sonra teslim alındıkları adrese teslim edilerek servisimiz tarafından çalıştırılarak arızanın giderildiği gösterilmektedir. Bu sayede arızanın tam olarak onarıldığından emin olabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

Sürekli arıza veren çamaşır makinemizi onartmak için internetten bulduğumuz bu servisi çağırdık. Çok hızlı ve profesyonel şekilde arıza onarımı yaptılar çok teşekkür ederiz!


- Suna KAYACI
Çankaya, Ankara

Ne ara geldiler ne ara gittiler hiç anlamadık, arızalı buzdolabımızın sapasağlam çalıştığını görmesem gelip gittiklerine inanmayacaktım neredeyse. Teşekkürler!


- Tunahan SİVRİTAŞ
Yenimahalle, Ankara

Hem evimde hem de iş yerlerimde beyaz eşyaya dair bir sorun yaşadığımda ilk çağıracağım yer kendileri, herkeze de tavsiye ediyorum uzman bir ekip.


- Ayşe Sevim ÖZTÜRK
Batıkent, Ankara

Kurban bayramı öncesinde arızalı derin dondurucumuzu uygun fiyata onararak bizi büyük bir masraftan kurtardılar, ellerine sağlık başarılar dileriz!


- Hafize PALAZ
Yenimahalle, Ankara

ANKARA BÖLGE SERVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenimahalle/Ankara

7/24 Müşteri Hizmetleri : 0312 327 56 16


Sitemizde yer alan ilgili markaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz,
yaptığımız tüm onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 1 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİSİ sağlamaktayız.

© 2021 www.ankarabolgeservisi.biz.tr
Web Tasarım : Tasarım Web