TIKLA ARA
×
Anasayfa Hakkımızda Blog İletişim

Derin Dondurucu Servisi

0312 327 56 16
Derin Dondurucu Servisi

Derin Dondurucu Servisi


Derin Dondurucu Servisinde Arıza Onarımı

Derin dondurucu servisi olarak derin dondurucu arızalarına en uygun çözümler getiriyoruz. Derin dondurucu servisimiz uzman ve deneyimli personelimiz sayesinde arızalar nokta atışı tespit edilerek minimum maliyetlerle onarım sağlanmaktadır. Derin dondurucu arızalarından olan motor arızaları ve gaz bitme sorunları ile diğer tüm arızalara en uygun çözümler ve kaliteli tamir işlemi Derin dondurucu servisinde yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkemiz gereğince servisimizde yapılan tüm işlemler servisimiz tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis garantisinde olan arızalar tekrarladığında ücretsiz olarak onarım yapılmaktadır.

Derin Dondurucu Tamiri Nasıl Yapılır?

Servisimizde derin dondurucu tamir işlemlerine başlanmadan önce arızanın nedeni ve arızanın tam tespitinin yapılması sağlanır. Arızanın nokta atışı tespit edilmediği arıza onarım yöntemlerinde arızaya neden olan sorun çözülmediği için arızanın tekrar etmesi kaçınılmazdır. Derin dondurucu servisimizde arıza onarımına kalıcı çözüm getirmek istiyoruz. Derin dondurucu arıza onarım servisinde arızanın ve nedeninin tespiti yapıldıktan sonra kaliteli işçilik ve orijinal yedek parça kullanılarak onarım işlemi yapılmakta ve arızalar kalıcı olarak tamir edilmektedir.

Derin Dondurucu Onarım Fiyatları

Derin dondurucu onarım hizmetlerinde maliyetleri azaltmak için arızanın ve kaynağının doğru olarak tespit edilmesi gerekmektedir. Derin dondurucu arıza onarımında en kaliteli hizmeti veren derin dondurucu servisi olarak en iyi hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ve uzman teknik servis personelimiz arızaların minimum maliyetle çözülmesini sağlayacak çözümler geliştirerek arıza onarım maliyetlerini azaltmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz derin dondurucularının düşük maliyetlerle tekrar çalışır duruma getirilmesini sağlamaktadır. Derin dondurucu arızasında servisimizden destek almak için firmamızın derin dondurucu servisi numarası üzerinden arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Derin Dondurucu Garanti Hizmeti Kaç Yıl?

Derin dondurucu arızalarının tekrarlanması can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Derin dondurucu arızalarının can sıkıcı olmaması için derin dondurucuların tamirinin uzman ellerde yapılması gerekir. Servisimizde yapılan derin dondurucu tamir işlemleri garanti altına alınmaktadır. Derin dondurucu servisimizde arıza onarımı için verilen garanti süresi 1 yıldır. Servisimizin yaptığı işlemleri için verdiği servis garantisi sayesinde derin dondurucu arızalarının tekrar etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. En kaliteli servis hizmeti için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Müşteri Görüşleri

Sürekli arıza veren çamaşır makinemizi onartmak için internetten bulduğumuz bu servisi çağırdık. Çok hızlı ve profesyonel şekilde arıza onarımı yaptılar çok teşekkür ederiz!


- Suna KAYACI
Çankaya, Ankara

Ne ara geldiler ne ara gittiler hiç anlamadık, arızalı buzdolabımızın sapasağlam çalıştığını görmesem gelip gittiklerine inanmayacaktım neredeyse. Teşekkürler!


- Tunahan SİVRİTAŞ
Yenimahalle, Ankara

Hem evimde hem de iş yerlerimde beyaz eşyaya dair bir sorun yaşadığımda ilk çağıracağım yer kendileri, herkeze de tavsiye ediyorum uzman bir ekip.


- Ayşe Sevim ÖZTÜRK
Batıkent, Ankara

Kurban bayramı öncesinde arızalı derin dondurucumuzu uygun fiyata onararak bizi büyük bir masraftan kurtardılar, ellerine sağlık başarılar dileriz!


- Hafize PALAZ
Yenimahalle, Ankara

ANKARA BÖLGE SERVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenimahalle/Ankara

7/24 Müşteri Hizmetleri : 0312 327 56 16


Sitemizde yer alan ilgili markaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz,
yaptığımız tüm onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 1 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİSİ sağlamaktayız.

© 2021 www.ankarabolgeservisi.biz.tr
Web Tasarım : Tasarım Web