TIKLA ARA
×
Anasayfa Hakkımızda Blog İletişim

Çamaşır Makinesi Servisi

0312 327 56 16
Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi


Çamaşır Makinesi Servisinde Adresinizde Onarım İmkanı

Çamaşır makinesi arızaları ile karşılaştığınızda firmamızdan arıza onarımı için Çamaşır makinesi servis hizmeti alabilirsiniz. Çamaşır makinesi arızaları konusunda tecrübeli ve bilgili olan teknik personelimiz arızanın tespit ve onarımında çok hızlı hizmet vermesi sayesinde adresinizde onarım hizmeti verebilmektedir. Servis personelimiz arıza tespitini yaparak arızanın yerinde onarıma uygun olması durumunda gerekli yedek parça ve teçhizatı tedarik ederek arıza onarımını adresinizde hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tamir Edilmiş Çamaşır Makinelerinin Teslimatı Nasıl Yapılır?

Çamaşır makinesi arıza onarımında en iyi hizmeti veren servisimiz Çamaşır makinesi arızasının serviste onarılması gerektiği durumlarda makineleri servise alarak arıza onarımını en iyi şekilde tamamlamaktadır. Servisimizde orijinal ve %100 uyumlu yedek parçalar kullanılarak yapılan arıza onarım işlemlerinden sonra testleri yapılarak tam olarak onarıldığından emin olunduktan sonra çamaşır makineleri tekrar alındıkları adrese servisimiz tarafından bırakılmaktadır. Servisimizde uygun nakliye ücretleri ile yapılan işlem sayesinde çamaşır makinelerinizi hem uygun fiyatlarla hem de en iyi şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisinde Garanti Süresi Kaç Yıl?

Çamaşır makinesi servisimiz en iyi arıza onarım hizmetlerini sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve arıza onarımlarının tam ve doğru olarak yapıldığına emin olunması için arıza onarımı için yaptığı işlemleri servis garantisi kapsamına almaktadır. Çamaşır makinesi servisi olarak yaptığımız arıza onarımlarında 1 yıl garanti hizmeti veriyoruz. Garanti kapsamındaki arızaların tekrar etmesi durumunda servisimiz tarafından ücretsiz onarım hizmetleri veriyoruz. Bu sayede en iyi çamaşır makinesi tamir hizmeti aldığınızdan emin olabileceksiniz.

Çamaşır Makinesi Onarım Fiyatları

Çamaşır makinesi onarımında en uygun fiyatlı çözümler için arıza onarımının firmamız gibi deneyimli ve bilgili servislerce yapılması gerekmektedir. Deneyimli ve uzman teknik servis personelimiz çamaşır makinesi arızalarını doğru bir şekilde tespit etmekte ve arıza onarımını minimum maliyetlerle gerçekleştirebilmektedir. Çamaşır makinesi onarım fiyatları için en uygun çözümü arayan herkesi servisimiz ile iletişime geçmeye davet ediyoruz. Çamaşır makinenizi orijinal ve %100 uyumlu yedek parça kullanılarak yapılan arıza onarımlarında makinelerin uzun süre sorunsuzca çalışması sağlanmaktadır. Servisimiz ile iletişime geçerek en iyi servis hizmetini alabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

Sürekli arıza veren çamaşır makinemizi onartmak için internetten bulduğumuz bu servisi çağırdık. Çok hızlı ve profesyonel şekilde arıza onarımı yaptılar çok teşekkür ederiz!


- Suna KAYACI
Çankaya, Ankara

Ne ara geldiler ne ara gittiler hiç anlamadık, arızalı buzdolabımızın sapasağlam çalıştığını görmesem gelip gittiklerine inanmayacaktım neredeyse. Teşekkürler!


- Tunahan SİVRİTAŞ
Yenimahalle, Ankara

Hem evimde hem de iş yerlerimde beyaz eşyaya dair bir sorun yaşadığımda ilk çağıracağım yer kendileri, herkeze de tavsiye ediyorum uzman bir ekip.


- Ayşe Sevim ÖZTÜRK
Batıkent, Ankara

Kurban bayramı öncesinde arızalı derin dondurucumuzu uygun fiyata onararak bizi büyük bir masraftan kurtardılar, ellerine sağlık başarılar dileriz!


- Hafize PALAZ
Yenimahalle, Ankara

ANKARA BÖLGE SERVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenimahalle/Ankara

7/24 Müşteri Hizmetleri : 0312 327 56 16


Sitemizde yer alan ilgili markaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz,
yaptığımız tüm onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 1 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİSİ sağlamaktayız.

© 2021 www.ankarabolgeservisi.biz.tr
Web Tasarım : Tasarım Web