TIKLA ARA
×
Anasayfa Hakkımızda Blog İletişim

Buzdolabı Servisi

0312 327 56 16
Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi


Buzdolabı Servisinde Garanti Süresi Kaç Yıl?

Deneyimli uzman teknik personelimiz ile hızlı ve minimum maliyetli onarım yapma imkanı sunan buzdolabı servisimizde yapılan onarım hizmetleri firmamızın garantisi altına alınmaktadır. Servisimiz tarafından tamir edilen buzdolabı arızalarına 1 yıl servis garantisi verilmektedir. Bu sayede aynı arızalarla tekrar tekrar uğraşmak zorunda değilsiniz.

Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi Onarımı

Buzdolabı onarımı yapan en iyi buzdolabı servisi olarak tüm buzdolabı modellerinde onarım işlemlerini uzman ve bilgili personelimiz yapmaktadır. Deneyimli ve bilgili personelimiz arızaya neden olan sorunu tespit ederek onarım işlemleri yaptığı için arızanın tekrarlanmaması sağlanmaktadır. Arızaların tekrar karşınıza çıkmaması için buzdolabı onarımında firmamızı tercih etmeli ve en iyi onarım hizmeti aldığınızdan emin olmalısınız.

Buzdolabı Servisi Adresinizde Onarım İmkanı

Buzdolabı arızalarında buzdolabı servisi olarak en iyi onarım hizmeti veriyoruz. En iyi buzdolabı tamiri servisimizde deneyimli personel tarafından yapılmaktadır. Buzdolabı onarım maliyetlerini en aza indirmek için deneyimli personelimiz arızayı inceleyerek mümkünse adresinizde onarım seçeneklerini uygulamaktadır. Atölyeye taşınmasına gerek kalmadan onarım yapılması arızaların çok daha uygun maliyetlerle onarılmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Beyaz Eşya Onarım Fiyatları

Buzdolabı servisi olarak her türlü buzdolabı arızasında onarım kabiliyetine sahip deneyimli ve uzman personelimiz tarafından sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz. En uygun buzdolabı onarım fiyatları için buzdolabı arızalarında servisimizi arayarak garantili onarım hizmeti talep etmelisiniz. Garantili arıza onarımı buzdolabı arızalarına yapılan tüm işlemleri kapsamaktadır. Arıza onarım maliyetlerini azaltmak için buzdolabı yedek parça temininde firmamızı tercih etmelisiniz. Orijinal ve %100 uyumlu yedek parçalar kullanılarak yapılan onarım işlemleri buzdolaplarının uzun süre hizmet vermesini sağlamaktadır.

Tamir Edilmiş Buzdolabı Teslimatı Nasıl Yapılır?

Servisimizde onarımı yapılan ve çalışması test edilen buzdolaplarının teslimatı gerçekleştirilirken uzman personelimiz nakliyesini gerçekleştirerek adresinize getirmektedir. Onarım hizmeti tamamlanmış olan buzdolaplarınız çalıştırılarak arızanın giderildiği gösterilmekte ve personelimiz buzdolabını sağlam ve tamir edilmiş olarak teslim aldığınızdan emin olduktan sonra ayrılmaktadır. Buzdolabı arızasında servis hizmeti veren firmamız buzdolaplarınızı adresinizden alıp tekrar adresinize bırakmaktadır. Bu sayede onarım hizmeti için buzdolabınızı taşımak ve servis aramak zorunda kalmayacaksınız.

Müşteri Görüşleri

Sürekli arıza veren çamaşır makinemizi onartmak için internetten bulduğumuz bu servisi çağırdık. Çok hızlı ve profesyonel şekilde arıza onarımı yaptılar çok teşekkür ederiz!


- Suna KAYACI
Çankaya, Ankara

Ne ara geldiler ne ara gittiler hiç anlamadık, arızalı buzdolabımızın sapasağlam çalıştığını görmesem gelip gittiklerine inanmayacaktım neredeyse. Teşekkürler!


- Tunahan SİVRİTAŞ
Yenimahalle, Ankara

Hem evimde hem de iş yerlerimde beyaz eşyaya dair bir sorun yaşadığımda ilk çağıracağım yer kendileri, herkeze de tavsiye ediyorum uzman bir ekip.


- Ayşe Sevim ÖZTÜRK
Batıkent, Ankara

Kurban bayramı öncesinde arızalı derin dondurucumuzu uygun fiyata onararak bizi büyük bir masraftan kurtardılar, ellerine sağlık başarılar dileriz!


- Hafize PALAZ
Yenimahalle, Ankara

ANKARA BÖLGE SERVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenimahalle/Ankara

7/24 Müşteri Hizmetleri : 0312 327 56 16


Sitemizde yer alan ilgili markaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz,
yaptığımız tüm onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 1 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİSİ sağlamaktayız.

© 2021 www.ankarabolgeservisi.biz.tr
Web Tasarım : Tasarım Web