TIKLA ARA
×
Anasayfa Hakkımızda Blog İletişim

Bulaşık Makinesi Servisi

0312 327 56 16
Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi


Bulaşık Makinesi Onarımı Nasıl Yapılır?

En iyi bulaşık makinesi tamiri yapan firma olarak hizmet veren bulaşık makinesi servisi olarak tüm bulaşık makinesi arızalarında en iyi hizmeti sunuyoruz. Bulaşık makinesi arızaları ile karşılaştığınızda servisimizi arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Servisimizde bulaşık makinesi arıza onarımları uzman ve deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Uzman ekibimiz öncelikle arıza onarımında arızaların tam olarak tespit edilmesini sağlayarak doğru çözüm seçenekleri geliştirmektedir.

Bulaşık Makinesi Onarım Fiyatları

Bulaşık makinesi arıza onarımında kaliteli işçilikle hizmet veren servisimizde en iyi hizmet ve uygun fiyatlar sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini arttırmak için onarım maliyetlerini azaltacak çözümler geliştiren servisimizde arızalar kalıcı olarak onarılmaktadır. Bir arızanın kalıcı olarak onarılması için arızanın kaynağının tam olarak tespit edilmesi ve sorunun kökten çözülmesi gerekir. Aksi durumlarda arızaların tekrar etmesi kaçınılmazdır. Bulaşık makinesi servisi olarak verdiğimiz hizmetleri tüm bulaşık makinesi arızalarını kapsamaktadır.

Bulaşık Makinesi Servisinde Garanti Süresi Ne Kadar?

Bulaşık makinesi arızasında kalıcı onarım hizmeti veren servisimizde yapılan işlemleri servisimiz tarafından garanti altına alınmaktadır. Bulaşık makinesi servisi olarak yaptığımız arıza onarım işlemlerini 1 yıl garanti altına alıyoruz. Bu sayede aynı arızalarla tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmamış oluyorsunuz. Garantili bulaşık makinesi servis hizmetleri bir telefon kadar uzağınızdadır. Servisimizi arayarak arıza bildiriminde bulunabilir ve deneyim ve uzman teknik personelden oluşan ekibimizin adresinize gelerek arızayı incelemesi ve gerekli onarım tekniklerini belirlemesini sağlayabilirsiniz. Garantili servis hizmetimiz müşteri memnuniyetini arttırmak ve en iyi hizmeti sunmak için geliştirilmiştir.

Tamir Edilmiş Bulaşık Makinesi Teslimatı Nasıl Yapılır?

Bulaşık makinesi servis hizmetimizde adresinizde onarım imkanı olan arızalar adresinizde onarılmaktadır. İleri testler ile arıza tespiti gereken durumlarda bulaşık makineniz servis personelimiz tarafından atölyeye alınarak arıza tespiti, onarım ve onarım sonrası testleri yapılarak bulaşık makineleriniz adresinize teslim edilmektedir. Uygun nakliye ücreti sayesinde yüksek meblağlar ödemeden bulaşık makinesi atölyede tamir hizmeti alabilirsiniz. En uygun bulaşık makinesi tamir fiyatları için bulaşık makinenizin arıza tespitini servisimizde yaptırın. Servisimizde gerekli yedek parça temini çok uygun fiyatlarla sağlanarak onarım maliyetleri azaltılmaktadır.

Müşteri Görüşleri

Sürekli arıza veren çamaşır makinemizi onartmak için internetten bulduğumuz bu servisi çağırdık. Çok hızlı ve profesyonel şekilde arıza onarımı yaptılar çok teşekkür ederiz!


- Suna KAYACI
Çankaya, Ankara

Ne ara geldiler ne ara gittiler hiç anlamadık, arızalı buzdolabımızın sapasağlam çalıştığını görmesem gelip gittiklerine inanmayacaktım neredeyse. Teşekkürler!


- Tunahan SİVRİTAŞ
Yenimahalle, Ankara

Hem evimde hem de iş yerlerimde beyaz eşyaya dair bir sorun yaşadığımda ilk çağıracağım yer kendileri, herkeze de tavsiye ediyorum uzman bir ekip.


- Ayşe Sevim ÖZTÜRK
Batıkent, Ankara

Kurban bayramı öncesinde arızalı derin dondurucumuzu uygun fiyata onararak bizi büyük bir masraftan kurtardılar, ellerine sağlık başarılar dileriz!


- Hafize PALAZ
Yenimahalle, Ankara

ANKARA BÖLGE SERVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenimahalle/Ankara

7/24 Müşteri Hizmetleri : 0312 327 56 16


Sitemizde yer alan ilgili markaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz,
yaptığımız tüm onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 1 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİSİ sağlamaktayız.

© 2021 www.ankarabolgeservisi.biz.tr
Web Tasarım : Tasarım Web