TIKLA ARA
×
Anasayfa Hakkımızda Blog İletişim

Ankara Beyaz Eşya Servisi

0312 327 56 16

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşya arızaları konusunda uzman ekiplerimiz ile Ankarada aradığınız kaliteli servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.. Aynı Gün Servis Hizmeti, 2 Saat Aralığında Randevu Sistemi, Adresinizde Onarım İmkanı, Orjinal Yedek Parça, 1 YIL Garantili Servis.

Ankara Beyaz Eşya Servisi Kimdir?

Ankara beyaz eşya servisi, beyaz eşya arızalarına 7/24 hızlı müdahale yapan ve uygun fiyatlı beyaz eşya tamir hizmeti veren firmadır. Beyaz eşya arızalarında Ankara beyaz eşya servisimizi aramak arızalardan kolayca kurtulmanızı sağlar.

Ankara Beyaz Eşya Servisi Olarak Neden Biz

Beyaz eşya arızalarında Ankara beyaz eşya servisimizi tercih etmeniz için en önemli gerekçeniz Ankara beyaz eşya servisi teknik personelimizin arıza tamirinde kalıcı çözümler sunmasıdır. Deneyimli ve uzman teknik personelimiz en ileri arıza tespit yöntemleri ile arızayı ve nedenini nokta atışı tespit ederek arızaların kalıcı olarak onarılmasını sağlayacak çözümler geliştirmektedir. Servisimiz tarafından yapılan arıza tamir işlemleri 1 yıl servis garantisi kapsamına alınarak en iyi hizmeti aldığınızdan emin olmanız sağlanmaktadır.

Ankara Beyaz Eşya Servis Hizmetlerimiz

Ankara beyaz eşya servisi olarak arıza tespit hizmeti, adresinizde beyaz eşya tamir hizmeti, serviste tamir hizmeti ve tamir sonrası teslimat hizmetlerini sunmaktadır. Beyaz eşya arıza onarımında en kaliteli hizmet firmamız tarafından sunulmaktadır. 7/24 hizmetlerimiz sayesinde aradığınız kaliteli hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabileceksiniz.

En Hızlı Teknik Servis

Ankara beyaz eşya servisi olarak tüm ekiplerimiz ile beyaz eşya arızalarında en hızlı onarım hizmetini veriyoruz. Ankara’da beyaz eşya arızasından muzdarip olan herkesi için hızlı teknik servis hizmeti veren Ankara beyaz eşya servisimiz çağrı merkezinden en yakın ekibi yönlendirerek arızalara dakikalar içerisinde müdahale etmektedir. 

Ankara Beyaz Eşya Servis Ağımız

Beyaz eşya her evde bir ihtiyaç olmakla birlikte hemen her evde beyaz eşyalarla ilgili sorun yaşanmaktadır. Biz de Ankara beyaz eşya servisimizin kaliteli hizmetlerinden herkesin kolayca yararlanabilmesi için servis ağımızı tüm Ankara’yı kapsayacak şekilde genişlettik. Beyaz eşya arızası ile karşılaştığınızda Ankara’nın neresinde olursanız olun çağrı merkezimizi arayarak beyaz eşya tamiri için hizmet talep edebilirsiniz. Beyaz eşya arızalarında en iyi onarım hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara beyaz eşya servisi olarak en iyi tamir işlemlerini en uygun beyaz eşya tamir fiyatları ile yapıyoruz. Orijinal yedek parça ve kaliteli işçilik ile arıza onarım maliyetlerinde aradığınız uygun çözümler Ankara beyaz eşya servisinde.

Buzdolabı Servisi Fırın Ocak Davlumbaz Servisi Televizyon Servisi Çamaşır Makinesi Servisi Bulaşık Makinesi Servisi Derin Dondurucu Servisi

Müşteri Görüşleri

Sürekli arıza veren çamaşır makinemizi onartmak için internetten bulduğumuz bu servisi çağırdık. Çok hızlı ve profesyonel şekilde arıza onarımı yaptılar çok teşekkür ederiz!


- Suna KAYACI
Çankaya, Ankara

Ne ara geldiler ne ara gittiler hiç anlamadık, arızalı buzdolabımızın sapasağlam çalıştığını görmesem gelip gittiklerine inanmayacaktım neredeyse. Teşekkürler!


- Tunahan SİVRİTAŞ
Yenimahalle, Ankara

Hem evimde hem de iş yerlerimde beyaz eşyaya dair bir sorun yaşadığımda ilk çağıracağım yer kendileri, herkeze de tavsiye ediyorum uzman bir ekip.


- Ayşe Sevim ÖZTÜRK
Batıkent, Ankara

Kurban bayramı öncesinde arızalı derin dondurucumuzu uygun fiyata onararak bizi büyük bir masraftan kurtardılar, ellerine sağlık başarılar dileriz!


- Hafize PALAZ
Yenimahalle, Ankara

ANKARA BÖLGE SERVİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenimahalle/Ankara

7/24 Müşteri Hizmetleri : 0312 327 56 16


Sitemizde yer alan ilgili markaların özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz,
yaptığımız tüm onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 1 YIL TEKNİK SERVİS GARANTİSİ sağlamaktayız.

© 2021 www.ankarabolgeservisi.biz.tr
Web Tasarım : Tasarım Web